Компанія Bon Sens - Автоматизація рекламних агентств

Ласкаво просимо на сторінку нашого сайту, а так само дякуємо за проявлений інтерес до нашого програмного продукту Bon Sens, в перекладі з французької означає «здоровий глузд»!

Ми — команда професіоналів, яка понад 20 років працює на ринку зовнішньої реклами. Тому питання в цій сфері для нас близькі та зрозумілі. Розробляючи програму «Bon Sens» ми переслідували одну, але дуже важливу мету, оптимізувати роботу всіх структур підприємства, а саме відділу продажів, виробництва, складу і т. д. Оптимізувати — означає меншою кількістю виробляти більше, бути не тільки мобільним, а й економним, заробляти не тільки на збільшенні доходів, а й на скороченні витрат. Це і стало надалі нашою основною конкурентною перевагою на ринку.

Протягом п’яти років, методом проб і помилок, ми працювали над створенням такої програми, яка стала б оптимальним рішенням для будь-якого виробничого підприємства. У підсумку ми отримали продукт, що став унікальною авторською розробкою, яка не має аналогів на ринку зовнішньої реклами. Йому під силу стати основою що зв’язує в єдиний ланцюжок всі ланки виробничого підприємства.

На сьогодні, за бажанням, будь-хто зможе самостійно випробувати нашу розробку в умовах роботи своєї компанії.

Ось деякі принципи, на яких побудована наша компанія:

Наша місія — розвиток бізнесу шляхом підвищення конкурентоспроможності.

Наші клієнти — підприємства, які цінують свій робочий час, та розуміють цінність зароблених грошей і тому не дозволяють їх безглузду витрачати.

Наші послуги — повний комплекс робіт по оптимізації виробничих і бізнес-процесів.

Наш принцип роботи — моніторинг чинних процесів на підприємстві клієнта, адаптація програми «Bon Sens» під його вимоги та специфіку, навчання персоналу, консультація і технічна підтримка.

З кожним підприємством, котре скористалося нашими послугами, підтримуються партнерські стосунки. Ми завжди готові поділитися своїм досвідом і знаннями.


НАШІ КОНТАКТИ:

(+38 098) 368-66-85

(+38 093) 768-97-84

+380983686685

bonsens.ua@gmail.com

bonsens.ru@gmail.com

bonsens.ua