«Bon Sens» переходить до модернізації модуля «Розрахунок вартості замовлень». Модернізація модуля полягає в автоматичному формуванні Бланка-замовлення у виробництво зовнішньої реклами. До Вашої уваги, представляємо пілотний варіант на виготовлення фасадної вивіски з внутрішньою підсвіткою.

Першочергове завдання будь-якого «Бланка замовлення», що надходить в цех, надати максимум інформації працівникам, які виконують замовлення, як у виробництві, так і в процесі монтажу. Інформацію про виріб і технологію, що застосовується для виготовлення, працівники виробничої дільниці, можуть отримати завдяки технічним зображенням, піктограмам і текстовій інформації, зазначеної в бланку. Кожне зображення, представлене в «Бланку замовлення», вказує, яка саме технологія застосовується при виготовленні даної вивіски.

Бланк замовлення на виробництво рекламного вироби

Так само, до бланку додаються список використовуваних матеріалів і їх кількість, масштабний макет вивіски, робочі креслення, повний перелік фотографій з об’єкту, на який планується проводити монтаж і т.д. Вся інформація може передаватися в цех, як в друкованому, так і в електронному вигляді. Тобто, в цех роздруковується лише «Бланк замовлення» і необхідні додаткові документи. У разі необхідності, працівник завжди може оперативно отримати необхідну додаткову інформацію про замовлення, при цьому, не відволікає технічну службу і не втрачає робочого часу. Після закриття замовлення, вся інформація переноситься в електронний архів.

Всім, кому цікава дана розробка, пропонуємо взяти участь в її обговоренні. Будемо раді отримати будь-яку конструктивну інформацію. Питання, побажання, пропозиції просимо надсилати на e-mail: katran_ck@ukr.net

Керівник проекту «Bon Sens»
Демченко Олександр.