Наша компанія отримала багато запитів на розробку функції обміну програми Bon Sens з CRM системою. Проаналізувавши велику кількість пропозицій, які є на ринку, ми зупинили свій вибір на європейській CRM системі Odoo, яка набирає популярності в Україні. Її перевага полягає у можливості налаштовувати та індивідуально розробити функції та модулі під кожного клієнта персонально, враховуючи його потреби та особливості управління компанією. Окрім того, вона може встановлюватися на хмарному сховищі, що дозволяє використовувати її будь-де. Більшість функцій CRM системи уже були створені у Bon Sens, а тепер їх доповнює Odoo.

Система доступна українською, англійською та російською мовами.

Меню в Odoo

Замовляйте презентацію прямо зараз і дізнайтеся, як Odoo допоможе вашому бізнесу!

Функції CRM системи Odoo:

 1. Ловимо ліди. Odoo має можливість автоматично отримувати ліди в систему з електронної пошти, Viber, Telegram, сайту.

  Формування лідів у Odoo

 2. Формуємо воронку продажів. CRM система Odoo дозволяє сформувати Воронку продажів. Є можливість вибрати режим представлення: або список або канбан. За допомогою фільтру та групування користувач отримає необхідну інформацію. Зручною та корисною буде функція створення pivot таблиць.

  Воронка продажів в Odoo

 3. Формуємо клієнтську базу. Об’єкт системи Контакти призначений для зберігання контактної книги (покупці, постачальники, співробітники, конкуренти). Може бути представлений в режимі канбану або списку.

  Формування контактів

  Контакти

 4. Обмінюємося даними з Bon Sens. Обмін даними між Odoo та Bonsens налаштовується користувачем та працює у зворотному напрямку. Усі документи (замовлення, контакти тощо), які створюються у CRM системі, завантажуються у програму, для подальшої роботи з ними.

  Обмін Odoo з Bon Sens

 5. Плануємо роботу співробітників компанії. За допомогою Календаря можливо спланувати дії (зустріч, дзвінок, нагадування тощо) прив’язавши їх до певних Нагод або просто до дати. Типи дій (зустріч, дзвінок, нагадування) можливо змінювати під потреби користувача.

  Планування роботи в Oddo

 6. Аналізуємо ефективність замовлень на кожному етапі. В Odoo є можливість формувати різноманітні звіти, які дозволяють розуміти на якому етапі знаходяться ті, чи інші замовлення, та який дохід від них має отримати організація.

  Аналіз в Oddo

  Окрім того, в системі Odoo існує інструмент для запису дій, які важливо не забути виконати.

  Нагадування в Oddo

Універсальність і повна інтеграція охоплюють потреби навіть найскладніших компаній. Завдяки гнучкості Odoo, додатки можуть бути додані відповідно до зростання вашої компанії. Систему використовують понад 5 мільйонів користувачів по всьому світу, починаючи від компаній-початківців (1 користувач) до великих підприємств (300 000 + користувачів).

Система доступна українською, англійською та російською мовами.

Замовляйте презентацію прямо зараз і дізнайтеся, як Odoo допоможе вашому бізнесу!

Презентація CRM Odoo для рекламно-виробничих компаній

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.

Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції..


НАШІ КОНТАКТИ:

(+38 098) 368-66-85

(+38 093) 768-97-84

+380983686685

bonsens.ua@gmail.com

bonsens.ru@gmail.com

bonsens.ua