Версія 1.2 Версія 2.0
Основний модуль «Управління рекламним виробництвом» на 5 користувачів Основний модуль «Управління рекламним виробництвом» на 5 користувачів + послуга «Консультант» на 2 місяці
Додатковий модуль «Складський облік» Додатковий модуль «Складський облік»
Додатковий модуль «Оренда рекламних носіїв» Додатковий модуль «Оренда рекламних носіїв»
Додатковий модуль «Широкоформатний друк» На момент початку продажу версії 2.0 даний модуль не доступний, випуск запланований на Листопад 2013.
Додатковий модуль «Технічне завдання» Даний модуль відсутня у версії 2.0, його можливості тепер доступні в основному модулі «Управління рекламним виробництвом».
Додатковий модуль «Технологічні вузли» Даний модуль відсутня у версії 2.0, його можливості тепер доступні в основному модулі «Управління рекламним виробництвом».
Додатковий модуль «Облік відносин з клієнтами (CRM)» На момент початку продажу версії 2.0 даний модуль не доступний, випуск запланований на Грудень 2013.
Додатковий модуль «Планування виробництва» На момент початку продажу версії 2.0 даний модуль не доступний, випуск запланований на Березень 2014.
Основний модуль «Управління широкоформатним друком» на 5 користувачів На момент початку продажу версії 2.0 даний модуль не доступний, випуск запланований на Листопад 2013.
Додатковий ключ на 1 користувача Додатковий ключ на 1 користувача
Обмін даними з віддаленими підрозділами На момент початку продажу версії 2.0 даний модуль не доступний, випуск запланований на Листопад 2013.
Послуга «Віддалене навчання» Послуга «Консультант»
Послуга «Впровадження програми» для основного модуля «Управління рекламним виробництвом» Послуга «Консультант»