Після придбання програми Bon Sens компанія може запустити її на своєму підприємстві самостійно, подивившись відеоуроки з налаштування програми і використовуючи консультації наших фахівців, або замовити послугу «Впровадження програми Bon Sens».

Мета впровадження – це процес налаштування програми в межах можливостей придбаних модулів: Управління виробництвом (зовнішня реклама), Широкоформатний друк, Склад, Проєкти, Фрезерування, Оренда рекламоносіїв, Обмін з Web-сервісом Assist, а також навчання користувачів роботі з програмним продуктом.

Етапи впровадження

  1. Оновлення вашої програми до останньої випущеної версії.
  2. Підготовка та перенесення розширеного довідника технологічних вузлів і шаблонів в програму компанії (для клієнтів, які придбали програму до 01.05.2021 р).
  3. Навчання з налаштування документів і довідників програми.
  4. Налаштування технологічних вузлів і шаблонів готових виробів програми з урахуванням обладнання та технологій, що застосовуються на вашому виробництві.
  5. Налаштування робочих вікон і друкованих форм програми, які використовуються користувачами.
  6. Навчання персоналу компанії роботі в програмі.
  7. Тестовий запуск програми, виявлення помилок, повторне навчання користувачів.
  8. Робочий запуск програми.
  9. Навчання користувачів роботі зі звітами програми.
  10. Діагностика роботи в програмі, виявлення помилок, рекомендації по їх усуненню.

За результатами проведених налаштувань і навчання користувачів вам буде надано звіт про виконану роботу, з рекомендаціями періодичності роботи з довідниками, документами і звітами впроваджених модулів програми.

Користувачі, які проходять навчання з роботи у впроваджених модулях: директор, менеджери відділу продажів, начальник виробництва, дизайнер, друкар, бухгалтер та інші співробітники, що працюють в програмі.

Вартість впровадження залежить від набору придбаних модулів програми і кількості користувачів, що проходитимуть навчання. За Вашим запитом ми підготуємо вам пропозицію, обговоримо етапи і терміни роботи.

Термін впровадження програми Bon Sens

Плановий період проведення робіт по впровадженню модулів становить 3 місяці.

Виконання терміну безпосередньо залежить від активності участі ваших співробітників в процесі впровадження та кількості індивідуальних доробок програми. У зв’язку з цим термін виконання робіт може бути переглянутий сторонами, як в сторону зменшення, так і збільшення.

Зверніть увагу:

Процес впровадження проводитися фахівцями компанії BON SENS дистанційно. В процесі впровадження проводитися налаштування програми (без виконання доробок), навчання користувачів і діагностика роботи користувачів в програмі.

Всі налаштування виконуються нашими фахівцями в межах придбаної конфігурації програми BON SENS, при безпосередній участі відповідальних осіб від вашої компанії. Всі доробки програми обговорюються і оплачуються додатково.

Ви можете замовити впровадження програми Bon Sens, зв’язавшись в нашим фахівцем, або представником у вашій країні.