Що мені потрібно для переходу з версії 1.2 на версію 2.0?

Версія 2.0 не є продовженням версії 1.2, це абсолютно нова програма. Для клієнтів, які придбали попередні версії програми, ми надаємо можливість придбати нову версію зі знижкою 70% від вартості версії 2.0. При покупці версії 2.0 ми безкоштовно надаємо Вам послугу «Консультант» на 1 місяць. Наприклад, Ви хочете придбати основний модуль версії 2.0, вартість якого X, Ви оплачуєте «X мінус 70%». Якщо Вам необхідно перенести дані з версії 1.2 в 2.0 – також придбати послугу «Перенесення даних в версію 2.0».

Чи необхідно мені придбати нову платформу 1С 8.2 для роботи з BonSens версії 2.0?

Ні, нову платформу купувати не треба. Необхідно встановити платформу 1С версії не нижче 8.2.17.169.

Яка кількість ключів в програмі буде при переході на версію 2.0?

Таке ж, як і було у Вас версії 1.2.

У мене придбаний модуль версії 1.2, який ще не випущений для версії 2.0. Як буде виконуватися перехід на версію 2.0 в такому випадку?

Вам необхідно придбати версію 2.0 зі знижкою 70% від вартості нових модулів, які є в програмі на момент покупки Вами версії 2.0. В майбутньому, при випуску нових модулів для версії 2.0, Ви можете також придбати ці модулі як «вартість модуля мінус 70%». Зверніть увагу, що деякі можливості додаткових модулів в версії 2.0 присутні в основному модулі і, можливо, Вам не треба чекати появи нового модуля.

У мене придбаний модуль версії 1.2, який я вважаю, що мені не потрібен у версії 2.0. Як буде виконуватися перехід в такому випадку?

Ви можете придбати тільки ті модулі версії 2.0, які Вам потрібні.

Якщо я хочу придбати модуль версії 2.0, якого у мене не було в версії 1.2?

Ви купуєте модулі версії 2.0, які у Вас були в версії 1.2, зі знижкою 70% від вартості нових модулів. Модулі, яких у Вас не було у версії 1.2, Вам необхідно придбати за повну вартість.

Якщо у мене версія BonSens 1.0 або 1.1, чи можу я перейти на версію 2.0?

Так, перехід виконується на тих же умовах, що і з версією 1.2. Якщо ваша версія BonSens працює на платформі 1С 8.1, необхідно встановити платформу 1С 8.2. Купувати нову платформу не треба.

А якщо я не хочу переносити дані зі старої версії, і почати роботу «з чистого аркуша» у версії 2.0?

Вам достатньо придбати нову версію 2.0 зі знижкою 70% від вартості нових модулів без оплати послуги «Перенесення даних в версію 2.0».

Якщо у мене зараз активна послуга «Впровадження програми» або «Сервісне обслуговування», як вона буде задіяна при переході на версію 2.0?

Залишок за послугою «Впровадження програми» або «Сервісне обслуговування» буде додано до послуги «Консультант». Наприклад, Ви замовили послугу «Впровадження програми» на термін 3 місяці, у Вас залишився 1 місяць. Тоді при переході з попередніх версій на версію 2.0 Ви отримаєте не 1, а 2 місяці послуги «Консультант».

Чи будуть перенесені мої доопрацювання в версію 2.0?

Доробки програми, які були зроблені для попередніх версій, не можуть бути перенесені в версію 2.0 в зв’язку з новою архітектурою програми і переходом на нові керовані форми. У версії 2.0 ми врахували велику кількість побажань користувачів, які допрацьовували індивідуально для наших клієнтів. Багато з таких побажань користувачів або вже є в програмі, або можуть бути налаштовані користувачем самостійно, застосовуючи нові інструменти програми для цих цілей. За додаткову плату за Вашим бажанням ми можемо знову виконати доопрацювання вже для версії 2.0.

Чи працює версія 2.0 на платформі «1С: Підприємство 8.3»?

Відповідь на це питання наведено в розділі типових питань і відповідей: докладний опис .

За який період можна впровадити програму?

З нашого досвіду програму можна впровадити за 2 місяці за умови оперативного введення довідкової інформації, вартості матеріалів, послуг і розцінок за різними тарифами. У версії 2.0 ми зберегли багато методик роботи з програмою, які використовувалися у версії 1.2. Можливості деяких блоків програми істотно розширені, що призвело до деякої зміни методики роботи з програмою. Ми надаємо послугу «Консультант» (терміном на 1 місяць при переході з версії 1.2 на 2.0, і терміном на 2 місяці для нових користувачів BonSens), яка допоможе Вам розібратися в нових можливостях і методиках роботи з програмою.