Огляд функцій комплексної CRM та ERP системи Odoo: Формування калькуляції товарів та замовлень

Формування калькуляції товарів та замовлень
У світі виробництва серійних виробів ключовим елементом ефективного управління є система планування ресурсів підприємства (ERP). Для компаній, що спеціалізуються на приладобудуванні, металообробці, машинобудуванні, виробництві посуду, лікарських засобах, меблях, пошитті одягу та виробництві лакофарбової продукції, функція “Формування калькуляції товарів та замовлень” від Bon Sens стає невіддільною частиною їхнього успішного управління.

Основні елементи функції:

  1. Калькуляція та Специфікація:

   Ця функція базується на двох ключових об’єктах – Калькуляції та Специфікації. Для початку роботи з розрахунком вартості виробництва серійної продукції необхідно створити детальну Специфікацію товару. Вона містить в собі компоненти, послуги та операції, які будуть використовуватися при розрахунку вартості конкретної кількості товару.

  2. Створення специфікацій для серійного виробництва
   Розрахунок вартості стандартних товарів за допомогою специфікації
  3. Розрахунок Калькуляції:

   На основі створеної Специфікації, система автоматично виконує розрахунок калькуляції вартості товару. Це охоплює усі витрати, пов’язані з матеріалами, працею та послугами, що необхідні для виробництва. Цей етап дозволяє компаніям точно визначити витрати на виробництво та управляти фінансами з ефективністю.

  4. Калькуляції замовлень на виробництво
   Розрахунок вартості продукції за допомогою калькуляції
   Точний розрахунок вартості продукції
   Програма для розрахунку вартості продукції
  5. Автоматизація виробництва:

   Впровадження даного модуля спрощує та прискорює процес автоматизації виробництва для компаній, які виробляють серійні продукти. Легкий процес впровадження гарантує, що компанії швидко отримають значний ефект від оптимізації та автоматизації своєї діяльності.

  Функція “Формування калькуляції товарів та замовлень” від Bon Sens стає надійним помічником для компаній, які стежать за якістю та ефективністю виробництва. Завдяки цьому інструменту виробники серійних товарів можуть легко оптимізувати свої процеси та підвищити конкурентоспроможність на ринку. Впровадження функції “Формування калькуляції” від Bon Sens – це швидкий шлях до результативного та автоматизованого виробництва.

  Замовити презентацію


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *