Інтерв’ю з Віталієм Щербатюком, директором компанії “Неон Профі”

Ми продовжуємо серію інтерв’ю “Bon Sens – системний підхід в дії”, в яких наші клієнти діляться своїм досвідом управління рекламно-виробничим підприємством, а також розповідають про роль програми Bon Sens в оптимізації та автоматизації цього процесу. Як програма допомагає працювати з клієнтом на виїзді? Збільшення оперативності розрахунків і роботи з документами? Як уникнути помилок при впровадженні програми? Які позитивні зміни внесе Bon Sens в роботу підприємства?

На цей раз, в нашій імпровізованій студії керівник компанії Neon Профі (Чернівці, Україна) – Віталій Щербатюк. Безцінний досвід роботи у виробництві візуальних знаків і роботи в Bon Sens!

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.
Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *