Відгук ТОВ Арт Піраміда, м. Дніпро про програму Bon Sens

Відгук ТОВ Арт Піраміда, м. Дніпро про програму Bon Sens

У період спаду необхідно швидке реагування на запити Замовника. Нещодавно наша компанія познайомилася з програмою «BON SENS». Після деяких коригувань і модернізацій під особливості нашого процесу, вона приступила до своїх обов’язків.

Відділ маркетингу в автономному режимі може прорахувати замовлення, а також вести облік замовлень і бачити їх стан в виробництві. Виробник програмного забезпечення швидко і правильно реагує на наші заявки, тому що він же є і виробником зовнішньої реклами. Ми раді нашому знайомству і плідній співпраці. Плануємо продовжити впровадження програми по інших напрямках роботи компанії.

Засновник ТОВ «Фабрика реклами Арт-піраміда»
Степанов І.В.

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.
Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції.