Відгук Біт Лайн, м. Чернігів про програму Bon Sens

Відгук Біт Лайн, м. Чернігів про програму Bon Sens

Програма Bon Sens поставлена на озброєння фахівців інженерного відділу в 2010 році. Придбання програми вирішило завдання акумулювання всіх кошторисів в одній базі даних, збереження інформації, швидкого пошуку інформації по архіву розрахунків. Фахівці нашої компанії з перших днів активно приступили до адаптації програми щодо використовуваних технологій, методики формування вартості замовлення, які були прийняті в компанії. За весь час використання програм BonSens 1.1 було розроблено більше ста тех. завдань на адаптацію програми і встановлено стільки ж оновлень.

Вихід анонса програми Bon Sens 2.0 зустріли з захватом. Ще б пак, адже нова версія програми здійснила можливість самостійного програмування розділів програми, і тепер кожну свою ідею можна впроваджувати в режимі “онлайн”.

І це при тому, що з усіх найширших можливостей програми ми використовуємо тільки незначну її частину «Калькуляція». У ній кошторисник в лічені хвилини може відкрити однотипний розрахунок, внести коригування за кількістю використовуваного матеріалу і інших статей витрат, змінити дані по контрагенту і надати менеджеру готовий розрахунок. Також дуже знадобилася можливість побачити вагу розрахованої конструкції, адже це важливо при плануванні монтажних робіт. За часів частої зміни курсу валют як ніколи стала актуальною можливість зробити перерахунок вартості замовлення, тільки відновивши валютні курси постачальників.

У програмі Bon Sens є можливість самостійної зміни статей калькуляції, завдяки чому можна складати кошториси з такими позиціями і за тією методикою формування вартості витрат і націнки, які передбачені політикою компанії.

Із вдячністю,
керівник відділу планування компанії «Бітлайн»
Олександр Сотник

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.
Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції.