Відгук про програму Bon Sens – ТОВ Гранесвіт, м. Київ

Відгук про програму Bon Sens - ТОВ Гранесвіт, м. Київ

З використанням нових технологічних рішень і застосуванням все більш широкої номенклатури матеріалів перед нами гостро постало питання автоматизації управління виробництвом. Познайомившись з програмою «BON SENS» ми зрозуміли, що саме така система нам підійде.

З огляду на, що як такої системи управління виробництвом у нас не було, ми практично без внесення змін прийняли запропонований розробниками алгоритм роботи системи. В першу чергу ми запустили в роботу основної модуль програми «Розрахунок вартості замовлень» і «Розрахунок відрядної зарплати». Досить швидко освоївши роботу з програмою, ми поступово впроваджуємо інші модулі системи.

Завдяки оперативному реагуванню служби технічної підтримки ми можемо вносити зміни в систему «під себе» практично в режимі реального часу.

Дякуємо розробникам за створення дуже зручної і необхідної програми.

Бажаю колективу розробників подальших успіхів у розвитку і просуванні системи «BON SENS».

З повагою,
Директор ТОВ «Гранесвіт»
Загородній Сергій

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.
Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції.