Відгук про програму Bon Sens – ТОВ «РВК» ТГА »

Відгук про програму Бон Сенс - ТОВ «РВК «TGA»

Добрий день!

Мене звати Андрій Туманов, я Генеральний директор компанії ТОВ «РВК« ТГА ».

Другий рік наша компанія працює в програмі «Воn Sеns». Цього року перейшли на нову версію програми 2.0. За підсумками минулого роботи можу сказати наступне, дуже хороший продукт, що дозволяє на підприємстві економити багато часу і грошей.

Менеджер з малим досвідом роботи в зовнішній рекламі за 2 тижні в програмі «ВоnSеns» стає практично професіоналом – конструктором. Користуючись підрозділом «помічник». Де прописані Всі технологічні операції того чи іншого виробу, плюс зображення. Виходить як АБЕТКА для першокласників! Зручно і просто.

Графік замовлень виробництва, дозволив нам наради проводити більш результативно і наочно, менеджер самостійно відстежує своє замовлення. І повідомляє клієнту про терміни виконання.

Розрахунок заробітної плати – це просто чудо! Раніше у нас цей процес займав багато часу, сил і нервів. Зараз всі розрахунки проводяться в один день, «двома кліками» мишки.

Можна багато позитивного написати про цю програму. Можу сказати з повною упевненістю, що купивши «ВоnSеns» я не пошкодував про це.

Але хочеться особливе спасибі сказати менеджерам – консультантам Кривоус Юлії і Слесарчук Артему, ваша допомога неоціненна!

Дякуємо!
З повагою,
Андрій Туманов

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.
Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції.