Відгук про програму Bon Sens – ТОВ «Зіг-заг»

До придбання програми «Bon Sens» протягом 14 років роботи і розвитку компанія Zigzag зустрічалася з такими проблемами:

  • не надто грамотний і довгий процес розрахунку калькуляцій;
  • розрахунок навмання, що приводить до заниженої вартості продукту і внаслідок цього – до безприбуткової роботі;
  • спонтанний процес відстеження замовлення;
  • не точний контроль за боржниками;
  • низька заробітна плата працівників виробничого цеху.

Всі ці проблеми були вирішені вже в перші місяці роботи з вашою програмою. Співробітники компанії буквально за кілька тижнів звикли до нової структури документообігу.

Вперше ми побачили наочно, а головне – в один «клік» – доходи, витрати та інші звіти. Зарплата нараховується і перевіряється протягом декількох годин, при цьому всім все зрозуміло і ні у кого з цього приводу питань не виникає. Працювали до цієї програми два бухгалтера не могли впоратися з обсягом роботи, а новий – (один) – просто без розуму від неї.

Вперше ми побачили наочно, а головне – в один «клік» – доходи, витрати та інші звіти. Зарплата нараховується і перевіряється протягом декількох годин, при цьому всім все зрозуміло і ні у кого з цього приводу питань не виникає. Два бухгалтера, що працювали до цієї програми не могли впоратися з обсягом роботи, а новий – (один) – просто у захваті від неї.

Наша компанія дуже задоволена і висловлює подяку Олександру Демченко і менеджерам компанії «BonSens» за надану можливість роботи з цією програмою.

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.
Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції.