Відгук про програму Bon Sens – Рекламно-поліграфічна фірма Ліма

Відгук про програму Bon Sens - Рекламно-поліграфічна фірма Ліма

Як і будь-яка, конкурентоспроможна фірма, нам було необхідно оптимізувати виробничі та бізнес процеси, мінімізувати час і власні ресурси на навчання персоналу і цього ми досягли за допомогою програмного продукту компанії «Bon Sens». За час нашої співпраці, виникало відчуття, що дана програма створена саме під наше підприємство. Вона легка і зручна в управлінні, а навчання в її використанні не віднімає багато часу.

Рекламно-поліграфічна фірма «ЛІМА» – рекламне агентство і друкарня міста Астрахань, що динамічно розвивається, висловлює подяку і рекомендує команду «Bon Sens», як професіоналів своєї справи, співпрацю з яким плануємо і в подальшій довгостроковій перспективі.

З повагою,
Керівник РВФ «Ліма»
О.М. Павлова

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.
Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції.