Відгук про програму Bon Sens ТОО «Семей Коркем»

Відгук про програму Bon Sens ТОО «Семей Коркем»

10 років наша компанія будувала стратегію фірми: паперового обліку замовлень, контроль відносин з клієнтами, борги, звіти, всього не перелічити. Ми думали, що розробили ідеальну систему ведення бізнесу. Але, в нинішній час, епоху інформаційних технологій і стандартизації паперові носії змінюються цифровими, а ключі стають електронними. І ось обклавшись горами папок зі звітами, калькуляцій та бланками замовлень ми почали шукати рішення.

Менеджера компанії BonSens охоче відгукнулися на перші наші невпевнені запитання про цю програму. Нас консультували, переконували і ми зважилися.

Ми так шкодуємо, що ні перейшли на програму ведення рекламного бізнесу “BonSens” раніше. Дуже багато недоліків, вад і мінусів було виявлено в нашій системі. Були і розчарування, але через півроку команда BonSens вела нас, координувала, вносила доопрацювання під наші схеми та побажання. Нарешті ми вибралися з-під гір паперових звітів, кабінет схожий більше на архів, став кабінетом директора.

Тепер, нам не треба кликати бухгалтера, щоб дізнатися наше економічне становище, менеджерів щоб дізнаватися інформацію про замовлення і боржниках. На виробництві швидко вирішилися проблеми з термінами по замовленням. А технічний опис замовлення дуже припав до душі нашим майстрам.

Вирішили проблему з швидким розрахунком декількох калькуляцій, перестали “гадати на кавовій гущі” з приводу знижок для клієнта, стала більш відкритою і чистою система відрядної заробітної плати працівників.

Дякуємо розробникам за виконану роботу. Бажаємо Вам процвітання більше клієнтів і нових ідей. А зі свого боку, ми сподіваємося на довгу та плідну співпрацю

Директор ТОВ «Семей Коркем»
Ахметканов А. Ш.

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.
Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції.