Відгук ТОВ «Липецька Рекламна Група» про програмний комплекс Bon Sens

Відгук ТОВ «Липецька Рекламна Група» про програмний комплекс Bon Sens

ТОВ «Липецька Рекламна Група» – це рекламно-виробнича компанія повного циклу, яка має власне виробництво з зовнішньої реклами, широкоформатного друку та сувенірної продукції.

На самому початку нашої діяльності, виникло питання про оптимізацію звітних процесів, пов’язаних як з виробництвом, так і з роботою менеджерів. З цим завданням ми впоралися за допомогою програми «Bon Sens» та її розробників.

Тепер, починаючи з прийому замовлення і опрацюванням проблемних боржників, можливо відстежити будь-яку стадію виробничого процесу. А надалі, визначити суму витрат і доходів, що дозволять оперативно приймати організаційно-управлінські рішення.

Так само хотілося б відзначити оперативне реагування служби технічної підтримки на будь-який запит і швидке його виконання.

Комерційний директор
ТОВ «Липецька Рекламна Група» Серебрякова А. Ю.

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.
Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції.