Відгук про програму Бон Сенс – ТОВ «РВК «TGA»

Відгук про програму Бон Сенс - ТОВ «РВК «TGA»

Програму BonSens встановили не так давно в грудні 2013 року. Протягом місяця проходило «обкатування» і навчання персоналу для роботи з даним продуктом. Виробник BonSens, швидко реагували на всі наші прохання, поновлення корекції програми під наші потреби. Ми завжди отримуємо повну і кваліфіковану консультацію по роботі з програмою.
У лютому ми успішно запустили програму в виробничий процес.

Дуже зручна! Легка в навчанні. Легко відслідковувати підстави замовлення на виробництві, списання матеріалу зі складу. На протязі декількох хвилин скласти калькуляцію для замовника тепер не проблема.
Замовник задоволений і ми задоволені!

Генеральний директор ТОВ «РПК ТГА»
А.В. Туманов

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.
Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції.