Відгук про програму Bon Sens – Рекламна група Фламінго

Відгук про програму Bon Sens - Рекламна група Фламінго

Щодня в програмі «Bon Sens» на нашому підприємстві працює понад 20-ти осіб. Перехід на «Bon Sens» для підприємства це величезний крок вперед, перш за все з точки зору оперативності прийняття рішень. Програма проста у використанні. Наприклад, для того, щоб навчити нового менеджера відділу продажів роботі в програмі знадобитися не більше 30-ти хвилин. Значно зменшилася кількість технологічних помилок, що допускаються в процесі складання кошторису. Велике значення має те, що, при необхідності, менеджери самостійно можуть складати виробничі кошторису. Дуже зручний виробничий графік, що дає можливість визначати завантаження ділянок.

Велике значення має те, що програмісти «Bon Sens» оперативно реагують на всі наші запити, а так само професійно консультують наших співробітників. Завдяки чому, ми маємо можливість моделювати і перебудовувати програму. Тим самим, оперативно адаптувати її під зміни в умовах роботи підприємства.

Комерційний директор
ТОВ РГ «Фламінго» Т. В. Севастьянова

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.
Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції.