Відгук про програму Bon Sens – Рекламний завод

Відгук про програму Bon Sens - Рекламний завод

Основним напрямком діяльності нашої компанії є виготовлення зовнішньої реклами (вивіски, оформлення фасадів та внутрішнє оформлення торгових точок і офісів).

Після впровадження програми BON SENS на нашому підприємстві вдалося оптимізувати такі завдання:

  1. У відділу продажів з’явилася можливість самостійно і оперативно прораховувати замовлення, пропонуючи замовникові відразу кілька варіантів калькуляцій із застосуванням різних варіантів матеріалів, що позначилося на більш оперативній роботі з клієнтами (скоротився час прорахунку замовлень).
  2. У мене, як у керівника, з’явилася можливість контролювати прийом і проходження замовлень на виробництві за допомогою графіків і звітів, що дає можливість проконтролювати виготовлення замовлення в будь-якій стадії, починаючи з прийому замовлення і до передачі його клієнту.
  3. Дана програма координує взаємодію всіх відділів і робить роботу більш оперативною. В результаті збільшилася кількість оброблюваних замовлень.
  4. Матеріали, необхідні для виробництва виробів, автоматично відображаються в відділі постачання.
  5. Відбувається контроль списання матеріалів під конкретне замовлення, що дає можливість відстежувати брак і перевитрати матеріалів.
  6. Програма дає можливість планувати роботу всіх відділів підприємства і контролювати виконання плану.
    Ведення всіх фінансових потоків дозволяє бачити доходи і витрати, як всього підприємства, так і кожного підрозділу окремо.

При відвідуванні компанії – розробника програми BON SENS, я ознайомився із структурою підприємства, посадовими інструкціями, отримав інформацію про всі етапи проходження замовлень на підприємстві і виробничими технологіями.

З повагою,
керівник групи компаній «Рекламний завод» Ардинов С.О.

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.
Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції.