Положення про надання пільг і знижок, співробітникам рекламно-виробничого підприємства

Співробітники, зі стажем роботи на підприємстві не менше 6-ти місяців, мають право скористатися фірмовими знижками на продукцію підприємства, а також пільгами на короткострокову оренду інструментів, електроінструментів і транспортних засобів. Пільги та знижки надаються виключно для вирішення, співробітниками підприємства, власних господарських завдань. Пільги не можуть бути використані в комерційних цілях для отримання особистого прибутку.

Знижка і пільги, що надаються співробітникам рекламно-виробничого підприємства:

  • знижка на широкоформатний друк 25% від роздрібної вартості виробу;
  • знижка на поліграфічну продукцію 20% від роздрібної вартості виробу;
  • знижка на виготовлення рекламної вивіски, або продукції господарського призначення, являє собою оплату суми собівартості виробу;
  • пільги на придбання складських матеріалів, які використовуються на виробництві (закупівельна вартість + 10%);
  • пільги на короткострокову оренду транспортного засобу. Надаються в робочий час, з урахуванням погашення вартості паливно-мастильних матеріалів і з оплатою заробітної плати водієві, в разі оренди в позаурочний час.

Для розміщення замовлення на надання пільг, необхідно скласти письмову заяву на ім’я директора підприємства, з зазначенням найменування виробу, дати виготовлення, кількості і для кого призначений виріб. Терміни виготовлення виробу або поставки матеріалів, встановлюються на основі планування роботи виробничих ділянок підприємства.

Для надання в оренду транспортного засобу, співробітник підприємства у вільній формі складає письмову заяву на ім’я директора, із зазначенням дати оренди, ймовірної кількості годин, маршруту руху, кількості кілометрів і мети оренди транспортного засобу. Остаточна дата і додаткові умови оренди узгоджуються з начальником виробництва.

Для придбання виробничих матеріалів, співробітник підприємства у вільній формі, складає письмову заяву на ім’я директора підприємства, з зазначенням повного найменування матеріалу, його кількості і мети закупівлі.

Складена заявка узгоджується з керівником підрозділу, в якому працює співробітник, і передається на розгляд директору підприємства.

Оплата, за використання транспортного засобу, проводиться за фактом його використання. Оплата за матеріали або за виготовлення виробів, проводиться попередньо, в формі 100% передоплати.

Керівництво компанії залишає за собою право відмовити співробітникові в отриманні пільг і знижок в разі, якщо їх надання може стати на заваді виконання виробничих планів підприємства, а також, якщо існує підозра, що виріб або продані матеріали можуть використовуватися в комерційних цілях для отримання особистого прибутку.

Директор__________________