Наказ про норми витрат палива і його облік для орендованих автомобілів

Для оптимізації витрат з використання найманого автотранспорту, наказую:

Затвердити базові норми витрат палива для кожної моделі, марки автомобілів які використовуються на підприємстві. Дані норми діють у вигляді базових норм і розраховані на пересування автомобіля в межах міста.

  1. Видача талонів на заправку проводиться один раз на місяць — у перший робочий день поточного місяця.
  2. В опалювальний період з 15 листопада по 15 березня встановлюється надбавка 10% від базової норми витрати палива, на прогрівання автомобіля.
  3. У період найменшої виробничої активності підприємства, у зв’язку з новорічними (з 1 по 31 січня) і травневими (з 1 по 31 травня) святами, встановлюється знижений коефіцієнт 30% від базової норми витрати палива.

У разі організації поїздок за межі міста (район, область або в інші міста країни), водій автотранспортного засобу здійснює заправку палива своїм коштом, або по талонах на заправку, виданими «під звіт».

Для відшкодування витрачених водієм грошових коштів, приймається на облік подорожній лист із зазначенням маршруту пересування і кілометражу, чек на закупівлю палива, а також норма витрати палива, що відповідає даній марці автомобіля.

Авансовий звіт по талонах на заправку, надається водієм транспортного засобу на наступний день після прибуття з відрядження, до якого додається подорожній лист із зазначенням маршруту пересування автомобіля і кілометраж.

Даний наказ довести до відома відповідальних осіб. Контроль за виконанням наказу закріпити за керівниками відділів, в підпорядкуванні яких знаходяться водії орендованих автотранспортних засобів.

Директор________________