Наказ про профілактику та попередження браку на підприємстві виробника широкоформатного друку

Для зниження браку продукції, що випускається на підприємстві, вводиться система технічного контролю, основними функціями якої є:

  • вхідний контроль матеріалів, напівфабрикатів і комплектуючих що надходять на підприємство;
  • контроль якості технічної і супровідної документації;
  • операційний контроль якості і параметрів виробу в процесі виготовлення;
  • приймальний контроль готових виробів;
  • врахування і аналіз дефектів.

Винуватці браку несуть за нього матеріальну відповідальність, відповідно до «Положення про дисциплінарні стягнення». Форму покарання визначає лице, що складає «Повідомлення про брак». Всі заходи, пов’язані з усуненням браку, повинні виконуватися позапланово і в найкоротші терміни. Для усунення браку, всі служби, що беруть участь у його усуненні, зобов’язані знайти резерв часу, з метою збереження затвердженого раніше графіку виконання робіт. Всі витрати, що виникли в процесі усунення браку, лягають на відділ, співробітники якого його допустили.

Наказ набирає чинності з _________________. Відповідальними особами за виконанням цього наказу є співробітники підприємства, зазначені в додатку №1.

Проходження замовлення на ділянці широкоформатного друку

1. Дизайн студія.

Розробка технологічної карти, стосовно шф друку і післядрукарської обробки

Розробка технологічної карти на широкоформатний друк здійснює репрограф підприємства. Технологічна карта являє собою електронний файл, що враховує особливості обладнання, на якому планується проводити друк, а також параметри і допуски, необхідні для післядрукарської обробки виробу.

2. Ділянка широкоформатного друку.

Експертиза технологічної карти, стосовно шф друку і післядрукарської обробки

Експертиза технологічної карти на широкоформатний друк проводиться керівником ділянки цифрового друку і являє собою діагностику електронного файлу, відповідність його особливостям обладнання, на якому планується проводити друк, а також параметрам, зазначеним в супровідній документації. В обов’язковому порядку, перевіряються допуски, необхідні для післядрукарської обробки виробу.

Діагностика і корегування необхідних матеріалів, комплектуючих та інструментів

Діагностика матеріалів і наявність їх на складі. Діагностика проводиться відразу ж після надходження бланка замовлення на виробництво. Коригування матеріалів, закладених в супровідну документацію, може проводитися керівником ділянки цифрового друку, в разі виниклої виробничої необхідності. Проведене коригування не повинне впливати на якість і зовнішній вигляд, а також терміни виготовлення виробу. Заміна матеріалу для друку, в обов’язковому порядку, повинна бути узгоджена з менеджером відділу продажів.

Тестування готового виробу перед відвантаженням

Тестування проводиться керівником ділянки широкоформатного друку на відповідність якості друку (смугастість, прогалини, плями, подряпини, заломи і т. П.) І відповідність параметрам, зазначеним в супровідній документації (колір, розмір, матеріал), а також на відповідність якості післядрукарської обробки ( підрізання, приварка, біговка, установка люверсів і т. п.).

3. Виробництво

Ведення журналів рекламацій і зауважень, що виникли в процесі виготовлення, які надійшли

Журнал ведеться майстром технологом зовнішньої реклами і являє собою добірку повідомлень про брак, з подальшим їх аналізом. На підставі отриманого аналізу, проводяться профілактичні заходи, спрямовані на попередження браку в майбутньому.

4. Відділ продажів.

Ведення журналів рекламацій і зауважень, що виникли в процесі виготовлення, які надійшли

Журнал ведеться керівником відділу продажів і являє собою добірку повідомлень про брак, з подальшим їх аналізом. На підставі отриманого аналізу, проводяться профілактичні заходи, спрямовані на попередження браку в майбутньому.