Наказ про здачу (повернення) залишків на склад

З метою своєчасного списання матеріалів під замовлення, а також виключення псування залишків що перебувають на території цехів наказую. Всі залишки що утворилися в процесі виконання робіт і не є потрібними на даному замовленні здаються на склад. Здача виробничих залишків відбувається шляхом переміщення і оприбуткування їх на склад. На складі залишки упорядковуються відповідно до найменуванням, розмірів та особливостей даного матеріалу, з нанесенням відповідного маркування. З метою більш ефективної роботи складу прийом залишків здійснюється в період з 16.00. до 16.30.

Відповідальними особами за переміщенням залишків є завідувач складу чи особа яка його, заміщає, а також працівник з виробничої дільниці (цеху), на ім’я якого був виписаний що здається матеріал Відповідальними особами за переміщенням залишків є комірник або особа його, заміщає, а також працівник з виробничої дільниці (цеху), на ім’я якого був виписаний матеріал, що здається.

Відповідальним за виконання цього наказу призначається майстер-технолог виробництва. Стандартна перевірка на наявність не потрібних залишків на виробництві проводиться щодня в кінці робочої зміни з 16.30. до 17.00.

Даний наказ довести до відома відповідальних осіб. Контроль виконання наказу закріпити за начальником виробництва зовнішньої реклами.

Директор________________