Наказ про облік і списання матеріалів на ділянці широкоформатного друку

Для обліку залишків матеріалу на ділянці широкоформатного друку та ефективного формування заявки на постачання матеріалів наказую:

1. Всі матеріали, що надходять в цех, повинні перевірятися на відповідність до «Заявки на постачання». Перевірка і маркування матеріалів, що надійшли в цех, проводиться в момент їх відвантаження з виробничого складу. Відповідальним за перевірку параметрів матеріалів, що надходять в цех, а так само їх якості, є майстер ділянки широкоформатного друку. Перевірений матеріал (рулон) закріплюється за машиною (широкоформатний плотер), для якої він був виписаний і маркується наліпкою з зазначенням:

  • марки шф плотера;
  • постачальника;
  • дати постачання;
  • найменування матеріалу і його щільність;
  • ширина;
  • кількість матеріалу в рулоні.

2. Кількість залишків матеріалу в рулоні фіксується в наліпці після кожної проведеної з ним операції в режимі реального часу, тобто відразу після завершення друку і переміщення матеріалу на стелаж із залишками. Відповідальним за маркування залишків є оператор широкоформатного друку, який знімає рулон з плотера.

Приклад наліпки:

Марка шф плоттера
Постачальник
Вид матеріалу
Щільність матеріалу
Дата постачання
ПІБ приймальника
Кіл-ть м.пог. в залишку Дата Підпис

3. Позначка про списання матеріалу проводиться оператором, який проводив з ним роботу. Списання проводиться в програмі «Bon sens», шляхом внесення даних про кількість використовуваного матеріалу. При списанні матеріалу, оператор шф друку зобов’язаний вказати вид матеріалу і кількість, яку витрачено на виготовлення даної продукції. Якщо під час проведення друку був допущений брак, то в процесі списання, оператор шф друку зобов’язаний вказати кількість бракованого матеріалу, і причину, по якій він був допущений.

У разі порушення умов даного положення, винні будуть оштрафовані, відповідно до «Положення про дисциплінарні стягнення».

Відповідальним, за виконання цього наказу, призначається майстер-технолог виробництва.

Директор_______________