Керівник відділу продажів про програму «Bon Sens»

Я — керівник середньостатистичного рекламного агентства, середньостатистичного українського міста. Мій досвід роботи в рекламі – 15 років! Пройшла шлях від учня менеджера до керівника великих проєктів і начальника відділу продажів … Всі ці роки намагалася активно розвиватися: відвідувала виставки, ходила на курси, тренінги і т. Д.

СКРІЗЬ де я працювала, були свої плюси і, звичайно, свої мінуси. Але є загальні проблеми і складні завдання, з якими я стикалася всюди, гадаю, Ви не виняток.

Нижче, я спробую класифікувати основні проблеми і коротко дати їм характеристику. У кого немає часу читати мою статтю, розкрию карти — працюючи в програмі Bon Sens, продуктивність моєї роботи збільшилася на 90%.

Тепер розпишу детально:

Проблема № 1

На новому місці, я не могла докупи зібрати інформацію, яка була у мого попередника. Тобто, вся інформація про розрахунки, зроблені замовнику, контакти замовників, обумовлені ціни, умови роботи, терміни тощо, була розкидана або була відсутня. Я могла щось знайти в бухгалтерії, у кошторисників, начальника відділу, але, погодьтеся, у всіх цих людей є свої першочергові обов’язки і плани, просто, їм не до тебе.

Проблема №2

Це проблема пов’язана з розрахунками … Кошторисники, як правило, дуже зайняті і поки дійде черга до твого розрахунку, у Замовника «урвався терпець». Я багато разів чула від своїх клієнтів: «Якщо ви працюєте так само, як прораховуєте замовлення, то не варто і починати співпрацю …». І я їх розумію, адже для більшості бізнесменів, час — це гроші!

Проблема № 3

Подача одного варіанта вартості. Суть проблеми поясню так … Замовник надає для прорахунку свого виробу потрібні параметри. Я розміщую замовлення на прорахунок кошториснику. Якщо розрахунки не складні — незабаром я щаслива, оскільки отримую вартість. АЛЕ !!! Раптом замовнику щось стукнуло, і він просить змінити параметри (причини можуть бути різні — дорого, неправильно заміряв, вирішив використовувати інший матеріал, зменшив тираж тощо)? Ось тут починається вже проблема … і знову замовлення стає в чергу до кошторисника. А далі, з Проблеми № 3 випливає Проблема № 2. Можу сказати по собі, при таких «тягнучках», бажання працювати над цим проєктом пропадає. Ми, менеджери, повинні продавати і бачити результат швидко, це нас стимулює і надихає до гри під назвою «Продажі». Зацикленість на одному замовленні, може вилитися у втрату інших потенційних замовлень. В даному пункті ще хочу додати, що у рекламників і так багато ланок у виробничому ланцюжку. Це виливається в затягування термінів, подорожчання продукції, помилки … Всі зі мною погодяться, що розумне скорочення ланок, покращує результат продуктивності і скорочує час, що часто ДУЖЕ важливо для замовника.

Проблема № 4

Збереження і ведення інформації. Я користувалася блокнотами, щоденники, планувальники, зберігала важливу інформацію на комп’ютері тощо. Результат завжди один – коли потрібно знайти старі розрахунки або контакти давнього замовника — вони, як у воду канули … Причин можу назвати безліч:

  • інформація була викинута за непотрібністю;
  • замовник відмовився від проєкту;
  • загубився листочок, файл, запис і т. д.;
  • не було часу внести інформацію, а потім забула;
  • відволікли;
  • захворіла;
  • передала інформацію іншій людині, а він не відреагував;
  • змінився курс валюти;
  • ми переїхали в новий офіс;
  • нас затопило …

Проблема № 5

Ведення документації. О-о-о — скажуть більшість менеджерів — це для нас найбільший головний біль !!! Ми — менеджери, а не бухгалтера. Ми повинні продавати, а не займатися паперовою тяганиною !!! Але, не дивлячись на наші протести, щомісяця бухгалтери викликають нас «на килим» і вимагають ПАПІРЦІ.

Зазначені вище проблеми — це вершина айсберг. Насправді, проблем набагато більше. І, на щастя, більшість з них з легкістю можна вирішити. Я вже переконалася.

Наше РА придбало програму «Bon Sens». Спочатку ми поставилися до цієї програми скептично, як і до всіх нововведень. Зараз — не можу уявити, як наш відділ продажів працювала раніше без цієї програми. З програмою «Bon Sens» всі перераховані вище проблеми у нас зникли відразу ж.

У програмі «Bon Sens» все продумано, працювати в ній може навіть «чайник»:

Вся інформація (контакти, адреси, телефони, всі розрахунки, документи і навіть макет) зберігається. Доступ до інформації має менеджер, начальник відділу, бухгалтер і директор (доступ осіб можна коригувати), що при непередбачених ситуаціях (хвороба, звільнення) дає можливість вести замовлення іншому менеджеру, без втрати інформації та пошуку будь-яких даних.

Розрахунки нескладних виробів (не світлові та світлові вивіски, стенди, планшети, таблички, різні оформлювальні роботи і т. д.), а таких у нас 70%, ми робимо самостійно і оголошуємо замовнику кілька варіантів вартості. Якщо замовник змінює якісь параметри виробу, я одразу ж повідомляю нову вартість, УРА! Швидкість моєї роботи — це перше враження замовника про швидкість роботи всього агентства.

Бухгалтерія — це не фільм жахів! Програма автоматично веде первинну бухгалтерію, а також фіксує закриття і борги по документах.

Від менеджерів мого відділу продажів, хочу подякувати нашому керівнику за придбання програми «Bon Sens», це дуже допомогло нам в роботі (тому підтвердження фінансовий план, до речі, теж є в програмі).
Менеджери – це бджілки компанії, які приносять і обробляють замовлення. Тепер у нас з’явилося більше часу на улюблену роботу ПРОДАВАТИ, а не чекати розрахунки, займатися бухгалтерськими справами або вести якісь обліки і пошуки.

Дякую за увагу! Всім бажаю цікавих і прибуткових замовлень !!! Легкої та безтурботної роботи в улюбленій справі РЕКЛАМІ! Весняного настрою круглий рік і любові !!!

З повагою, керівник проєктів і начальник відділу продажів реклами.

Якщо у когось є питання по роботі в програмі, пишіть мені на особистий e-mail: poltanya@ukr.net