Як активувати ключ програми?

  1. Запустіть «1С: Підприємство 8» на одному комп’ютері, виберіть у списку «Bon Sens» та натисніть «1С: Підприємство».
  2. Виберіть в списку користувача «Адміністратор» і введіть пароль з таблиці паролів.
  3. Якщо при вході в програму з’явилося вікно «Налаштування параметрів обліку», тоді в поле «Каталог додаткової інформації» виберіть каталог «ExtData» в теці, куди Ви зберегли базу даних BonSens, наприклад «D:\\1C_DB\BonSens\ExtData», і закрийте вікно. Увага! Вказуйте шлях мережі.
  4. Якщо вікно «Налаштування параметрів обліку» не з’явилося, тоді натисніть в панелі розділів кнопку «Налаштування й адміністрування», а потім в панелі навігації натисніть «Налаштування параметрів обліку». В полі «Каталог додаткової інформації» виберіть каталог «ExtData» в теці, куди ви зберегли базу даних BonSens, наприклад «D:\\1C_DB\BonSens\ExtData», і закрийте вікно. Увага! Вказуйте шлях мережі.
  5. Перейдіть до розділу «Налаштування та адміністрування». Натисніть кнопку «Активація ключа програми». Далі натисніть кнопку «Зібрати інформацію», і вкажіть шлях для збереження файлу з інформацією про Ваш комп’ютер. Сформований файл матиме розширення “c2b”.
  6. Надішліть сформований файл «c2b» нам електронною поштою.
  7. У відповідь Вам буде надісланий файл активації ключа з розширенням «b2c».
  8. Знову перейдіть в розділ «Налаштування й адміністрування». Натисніть «Активація ключа програми». Далі натисніть на кнопку «Зареєструвати програму», і вкажіть шлях до надісланого Вам файлу з розширенням «b2c».

На яких комп’ютерах треба активувати ключ:

1С встановлена локально на кожному комп’ютері в файловому режимі роботи Необхідно активувати ключ на всіх комп’ютерах, де встановлена 1С
Використовується сервер терміналів (віддалений робочий стіл) Необхідно активувати ключ тільки на сервері терміналів
Використовується сервер додатків 1С та SQL-сервер Необхідно активувати ключ тільки на сервері додатків 1С

Ключ встановлюється тільки на комп’ютер з операційною системою Windows. Платформа «1С: Підприємство» встановлюється тільки на комп’ютер з операційною системою Windows.

Ключ прив’язаний до материнської плати й жорсткого диска комп’ютера. Якщо змінюється один з компонентів обладнання – ми проводимо повторну активацію ключа без додаткової оплати, і не вважаємо це переустановленням на інший комп’ютер. При переустановленні операційної системи встановлюється й активується той же ключ, що і при первинній установці програми. У випадку переустановлення ключа на інший комп’ютер – необхідно сплатити вартість додаткових ключів. Користувачам програми надається одне безкоштовне переустановлення ключа на інший комп’ютер на кожні 5 куплених ліцензій (ключів). При необхідності подальших переустановлень на інші комп’ютери – необхідно сплатити вартість додаткового ключа (або ключів).