Як відновити статтю калькуляції, якщо вона була випадково видалена?

  1. Створюємо статтю калькуляції в списку статей і встановлюємо потрібний порядок. Який порядок статті в списку такий же буде і в калькуляції. Зверніть увагу, розрахунок статей відбувається в тому порядку, в якому вони йдуть, тому можна використовувати статтю калькуляції у формулі розрахунку іншої статті до того як вона розрахована.
  2. У формулі розрахунку статті необхідно вказати розділ калькуляції, з якого беруться дані. Для того, щоб вказати розділ йому необхідно вказати подання у формулі в налаштуваннях калькуляції. Створюємо нове налаштування, вказуємо його назву (довільна), вказуємо подання у формулі (унікальне слово за яким буде відбуватися пошук). Вказуємо рядок типу “Довідник – Розділи калькуляції”, в значення вибираємо потрібний розділ. При записі, вказуємо дату, починаючи з якої буде працювати налаштування.
  3. В раніше створеній статті вводимо формулу розрахунку
    Таблица(НазваниеРаздела, Сумма, NULL)
    Замість НазваниеРаздела вводимо унікальне слово, вказане в пункті 2. Для того, щоб значення статті можна було додати до іншої статті, слід задати унікальну виставу статті у формулі.
  4. Редагуємо формулу статті, в якій використовується нова стаття (найчастіше це стаття Сума без ПДВ) вказуючи унікальне подання, введене в п.3.
  5. Запускаємо звіт контроль подання у формулі і натискаємо “перевірити”. Якщо все ввели вірно, звіт повинен бути порожнім, якщо ж ні, звіт покаже об’єкти, для яких не унікально значення подання у формулі.

Подання у формулі будь-якого об’єкта повинне бути унікальним в усій базі, інакше програма не знатиме яке саме значення використовувати.