Як виконати розрахунок УФ-друку?

Розрахунок УФ-друку проводиться в документі «Замовлення на друк» (при встановленому модулі «Широкоформатний друк»). Для цього необхідно створити нове Устаткування, і в картці обладнання встановити позначку «УФ друк», а також вказати тип цін, за яким встановлені роздрібні ціни на матеріали, які використовуються при УФ-друку.

При формуванні прайс-листа на друк в номенклатуру друку (вид друку) необхідно включати тільки вартість друку без матеріалу, оскільки матеріал для УФ-друку вибирається окремо. Також необхідно встановити ціни на матеріали по типу цін, обраному в картці обладнання.

При виборі обладнання для УФ-друку в замовленні на друк з’явиться колонка «Матеріал УФ», в якій можна вибрати матеріал (наприклад: пластик, акрил). Вартість матеріалу (площа * ціна за обраним типом цін в картці обладнання) буде додана до загальної суми замовлення. При установці статусу «Друк виконано» матеріал УФ буде списаний зі складу.

Якщо колонка матеріал УФ недоступна для введення: перевірте чи встановлена в обладнанні відмітка «УФ друк» і заповнений реквізит «Тип цін для матеріалів УФ».

Ця функція доступна починаючи з релізу 2.0.9