Як виконується округлення кількості матеріалів в Калькуляції?

У довіднику «Класифікатор одиниць вимірювання» є позначка «Округляти до цілих». Якщо дана відмітка включена, тоді програма буде округляти кількість за математичними правилами у всіх матеріалів, у яких встановлена дана одиниця виміру.

Приклад округлення кількості:

  • 1,2 округляється до 1
  • 1,6 округляється до 2
  • 0,2 округляється до 0 (в такому варіанті ми можемо отримати ситуацію що в Калькуляції є матеріал, але його кількість дорівнює нулю)

Зазвичай дана відмітка встановлена у одиниці виміру «штуки». Ми рекомендуємо ввести в довідник 2 одиниці виміру «штуки»: штуки і штуки (цілі).

Для матеріалів, які можуть використовуватися на кілька замовлень, необхідно встановити одиницю вимірювання «штуки». Наприклад: електроди, диск відрізний, диск зачисний і т. Д. Тоді ми отримаємо дробову кількість штучних матеріалів, але в даному прикладі це правильно, тому що якщо їх округляти, тоді у вартість виробу буде включено, наприклад, цілий відрізний / зачисний диск, що необґрунтовано збільшить вартість замовлення, хоча може бути використаний у багатьох замовленнях.

Для всіх інших штучних матеріалів необхідно встановити одиницю вимірювання «штуки (цілі)». Наприклад: саморізи, люверси і т.д.