Яким чином надаються оновлення для програми?

Після виходу нової версії програми всі користувачі отримують інформаційну розсилку електронною поштою. Також інформація про випуск нового релізу програми з’являється в розділі «Новини» і в «Списку версій програми». Умови отримання оновлення на нову версію програми та терміни відправлення оновлення будуть вказані в описі.

Протягом 6-ти місяців від дати покупки програми оновлення на нові версії надаються безкоштовно, якщо в програмі немає індивідуальних доопрацювань. Якщо у Вашій програмі є індивідуальні доробки, і на Вашому підприємстві є фахівець з 1С, який може встановити оновлення зі збереженням всіх доопрацювань – ми надішлемо Вам файл оновлення програми для самостійного встановлення безкоштовно. Якщо у Вашій програмі є індивідуальні доопрацювання – ми можемо виконати для Вас оновлення зі збереженням всіх доробок, вартість такої послуги розраховується індивідуально для кожного користувача програми.

Після 6-ти місяців від дати покупки програми – оновлення на нові версії платні. Вартість такої послуги розраховується індивідуально для кожного користувача програми. Уточнити вартість для кожної країни можна на нашій лінії консультацій. Вартість буде мінімальною, якщо у Вашій програмі немає індивідуальних доопрацювань.

Якщо Ви пропустили кілька версій програми – оновлення на нову версію буде містити й всі пропущені версії. Наприклад, у Вас версія програми 2.3.9. Актуальна версія – 2.3.12. При оновленні програми Ви отримаєте оновлення на версії 2.3.10 + 2.3.11 + 2.3.12.