Яким чином виконується списання матеріалів з широкоформатного друку?

Як будуть списуватися матеріали можна налаштувати у вікні «Налаштування матеріалів для друку», розташованому в розділі «Широкоформатний друк», а також можна відкрити з картки Номенклатури (в списку ліворуч).
У цій таблиці в поле «Вид друку» (довідник номенклатура) вибираємо необхідний вид друку, а також вибираємо матеріал який буде списуватися (якщо в цій таблиці матеріал списання для якогось виду робіт не вказано, тоді буде списуватися номенклатура з поля «Вид друку» із Замовлення на друк). Одразу ж можна налаштувати списання витратних матеріалів (Детальніше про це нижче).

Якщо у Вас детально ведеться облік матеріалів для друку, Ви можете прив’язати його до ширини рулону. Наприклад: для ширини друку 1м – «плівка 641 1м» а для 1.6 м – «плівка 641 1.6м» Налаштувати матеріал для списання ви можете в довіднику «Ширини рулонів матеріалу» (куди ви можете перейти так само як і в «Налаштування матеріалів для друку ») кожної номенклатури (реквізит« Матеріал для списання »).

Пріоритет номенклатури для списання в програмі такий: спочатку матеріал для списання з ширини рулону, якщо не вказано, тоді матеріал для списання з налаштувань для друку, якщо і там порожньо, вид друку із Замовлення на друк.
Кількість матеріалу розраховується як «(площа * кількість виробів) + залишок», якщо він є. В «Налаштування матеріалів для друку» Ви можете зняти позначку «Списувати залишку зі складу», в цьому випадку залишок в кількість додаватися не буде.

Також якщо у вікні «Налаштування матеріалів для друку» заповнене поле «Списання витратних матеріалів», тоді будуть списані матеріали з обраного налаштування. Якщо в налаштуванні поле «Вид списання» встановлено значення «Кількість за нормою», тоді кількість розраховується як «площа * значення», якщо встановлено «Фіксована кількість», тоді як «значення * кількість виробів».

Списання цих матеріалів проводиться, коли у Замовлення на друк встановлюється статус «Виконано друк», як в ручну, так і автоматично з обробки «Черга друку». Статус змінюється на «Виконано друк» після того, як закінчено друк всіх рядків Замовлення на друк.

Якщо в замовленні на друк є після обробка і статус змінюється на «Виконано після обробку», тоді створюється списання матеріалів після обробки. Якщо у вікні «Налаштування матеріалів для друку» є запис для матеріалу з колонки «Номенклатура» і зазначена номенклатура списання, то проводиться списання матеріалу стільки, скільки в полі «Кількість всього», інакше списання не проводиться взагалі.