Інтерв’ю з Віталієм Шишко, власником компанії “Граде”

Раді вітати в нашій віртуальній студії нашого нового гостя! Сьогодні ми поговоримо про те, чому ж власники і керівники рекламних компаній вибирають програму Bon Sens? Які можливості вона відкриває для різних користувачів? Як за допомогою Bon Sens контролювати витрату матеріалів на виробничому підприємстві? Як вирішити проблему з нарахуванням відрядної заробітної плати? І багато чого іншого.

У нас в гостях власник компанії Граде – Віталій Шешко, який вже багато років використовує Bon Sens для автоматизації та оптимізації свого підприємства.

Зацікавила програма?
Ви можете замовити безкоштовну презентацію. Наш менеджер-консультант детально розповість про можливості програми, відповість на питання, а також, при бажанні, надасть демо доступ до тестової бази, щоб Ви могли переконатися в ефективності програмного забезпечення Bon Sens.
Вартість програми?
Наша компанія працює в багатьох країнах, а також пропонує безліч готових рішень для зручності наших клієнтів, тому, щоб ознайомитися з цінами, ви можете відправити запит на отримання комерційної пропозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *